Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Pszenno – Oferty sprzedaży i najmu domów na Dolnym Śląsku

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

950 000 zł114 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Przytulny dom w zielonej okolicy Pszenna - idealny dla Twojej rodziny! Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej, zielonej części Pszenna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 100 zł113 m² 7 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:179 m²

Opis Przedstawiamy Państwu nową inwestycję zlokalizowaną na obrzeżach Świdnicy w miejscowości Pszenno. Domy Malinowa to kameralna inwestycja 4 segmentów dwulokalowych (łącznie 8 domów).

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 200 000 zł115 m² 10 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej 115 m z ogródkiem 180 m Dostępny od zaraz! Gotowy do zamieszkania Idealny dla rodziny 45 osobowej, w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł396 m² 3 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 695 m²

Cena do negocjacji! Prezentujemy Państwu przestronny dom wolnostojący z zapleczem gospodarczym, posadowiony na dużej ok. 67 arowej działce w Pszennie! Na powierzchnie domu składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

589 000 zł116 m² 5 078 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 116m2 ( w tym garaż 16,6 m2), zlokalizowane na kameralnym, spokojnym osiedlu w Pszennie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł115 m² 10 435 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy na sprzedaż środkowy segment szeregowca o powierzchni 115m - przestronny układ funkcjonalny dla rodziny - miejsce parkingowe przed budynkiem - szybki dojazd do Świdnicy - ogródek 180m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł143,26 m² 5 437,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:179 m²

Oferujemy do sprzedania domy w zabudowie szeregowej w Pszennie w stanie deweloperskim, tylko 5 minut autem ze Świdnicy. Bardzo dobry dojazd też pociągiem czy autobusem z Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł177,70 m² 7 597,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 707 m²

Przestronny dom na dużej działce - Pszenno! Dom wolnostojący składający się z dwóch poziomów. Na parterze znajduje się cześć dzienna, gdzie jest salon wypoczynkowy, częściowo otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł153 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przestronny, komfortowy sześciopokojowy dom wolnostojący posadowiony na 12 ar działce w Pszennie. Wokół cisza i piękne widoki. Duży ogród z potencjałem na różne aranżacje. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 000 zł117 m² 3 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Ostatni dostępny bliźniak (prawa strona) w stanie surowym otwartym | Pszenno | okolice Świdnica Biuro wombat nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 100 zł116 m² 6 026,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W pszennie dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 116m2 , z ogrodem o powierzchni ok 205m2. Stan deweloperski. Wewnątrz rozprowadzone ogrzewanie gazowe, instalacja wodna, kanalizacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł280 m² 3 317,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż: działka usługowo-przemysłowa 0,4 ha z budynkiem mieszkalno-usługowym Pszenno, gm. Świdnica Teren ogrodzony, z dogodnym dojazdem i funkcjonalną zabudową idealny zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

350 000 zł521 m² 748,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:521 m²

Biuro Nieruchomości komfort przedstawia do sprzedaży dom wolnostojący w Wilkowie Zapraszamy na bezpłatną prezentację tel.   Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pszenno +1 km

Dom z tarasem

Wiśniowa

1 200 000 zł208,52 m² 5 754,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

W zacisznym miejscu położony dom wolnostojący na działce 23 ary z widokiem na staw i wśród zieleni. Powierzchnia całkowita domu to 208,52m2 , w tym pomieszczenia przynależne - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pszenno +4 km

849 000 zł125 m² 6 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 590 m²

Dom z przyszłością - niskie rachunki, spokój i przestrzeń Wiśniowa to miejscowość, o której marzy coraz więcej osób zmęczonych miejskim zgiełkiem. Pięć minut jazdy do Świdnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pszenno +4 km

1 650 000 zł285 m² 5 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! Piękny dom położony w cichej części miasta, w okolicach Osiedla Zawiszów. Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne oraz przyziemie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pszenno +5 km

1 890 000 zł291,71 m² 6 479,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesną rezydencję premium z imponującą architekturą w Świdnicy. Wyjątkowa nieruchomość dla wymagającego klienta nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pszenno +5 km

1 390 000 zł185 m² 7 513,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:988 m²

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży domu mieszczącego się z jednej z podświdnickich miejscowości. Dom wolnostojący o powierzchni 185 m2, parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pszenno +5 km

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Świdnica

1 390 000 zł180 m² 7 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:988 m²

Prezentujemy Państwu przestronny dom w bliskich okolicach Świdnicy! Na powierzchnie domu składają się dwa poziomy. Parter: salon z aneksem kuchennym i jadalnią, 3 pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pszenno +5 km

Dom z garażem

Świdnica

1 430 000 zł173 m² 8 265,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 414 m²

Piękny duży dom w wysokim standardzie blisko Świdnicy. Oferta praktycznie nowego domu, odbiór dokonany w 2009 r. Lokalizacja : Spokojne i malownicze osiedle domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pszenno +5 km

Rynek pierwotny

770 000 zł125,81 m² 6 120,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Witrykus Development lokalny deweloper przedstawia nową inwestycje w sercu istniejącego Osiedla domków jednorodzinnych. Przedstawiamy inwestycję "franciszka Jarzyny - domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pszenno +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

919 000 zł114 m² 8 043,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej zlokalizowanego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pszenno,dolnośląskie

1 490 000 zł180 m² 8 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:988 m²

Na sprzedaż nowoczesny i energooszczędny dom - 1 490 000 zł Oferujemy przestronny dom o powierzchni 180 m , położony w spokojnej i malowniczej okolicy, na osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

1 149 000 zł115 m² 9 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy na sprzedaż skrajny segment szeregowca o powierzchni 115m, zlokalizowany w cichej i dobrze skomunikowanej części Pszenna. -gotowy do wprowadzenia- najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Pszenno,dolnośląskie

349 000 zł122 m² 2 862,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Twoje miejsce pod Świdnicą - bliźniak w stanie surowym otwartym - Pszenno Biuro wombat nieruchomośc I z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

930 000 zł114 m² 8 139,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

930 000 zł114 m² 8 139,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

699 000 zł236 m² 2 967,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Twoje miejsce pod Świdnicą - przestronny bliźniak w stanie surowym otwartym - Pszenno Biuro wombat nieruchomośc I z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży całego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

950 000 zł114 m² 8 314,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

990 000 zł114 m² 8 664,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Pszenno,dolnośląskie

699 100 zł116 m² 6 026,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

990 000 zł114 m² 8 664,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

990 000 zł114 m² 8 664,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej zlokalizowanego w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

699 000 zł236 m² 2 967,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Pszenno,dolnośląskie

699 000 zł116 m² 6 025,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

W pszennie dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 116m2 , z ogrodem o powierzchni 205m2. Stan deweloperski. Wewnątrz rozprowadzone ogrzewanie gazowe, instalacja wodna, kanalizacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

699 000 zł236 m² 2 967,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

368 000 zł118 m² 3 124,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż dom w zabudowie bliżniaczej w stanie surowym otwartym na osiedlu domów jednorodzinnych w Pszennie (gmina Świdnica). Tylko U nas! Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pszenno,dolnośląskie

740 000 zł116 m² 6 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dom W zabudowie szeregowej - pszenno prestiżowe osiedle Oferta tylko w mp. House Nieruchomości. Do sprzedaży oferujemy dom w zabudowie szeregowej , środkowy segment w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

369 000 zł118 m² 3 132,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

390 000 zł118 m² 3 310,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij